Návštěvní kniha

V naší návštěvní knize nechceme a nebudeme komunikovat s anonymy!!!

 1. Děkuji všem paním učitelkám a ostatním organizátorum lyžování v Kašperkach.Děti byly nadšené a celý den si moc užily!

 2. Dobrý den, mám dotaz, mám nějaké fotky třídy, a chtěla bych to dát paní učitelce, jen bych potřebovala vědět, jaká velikost se dává na stránky? A ještě jedna věc, dalo by se na stránky zase umístit, kdy jsou prázdniny a třídní schůzky atd, jinak vypadá to pěkně. Děkuji Lejsková

  • Dobrý den,

   dovolím si reakci jakožto autor webových stránek, co se týče velikosti, není problém, web si sám fotky upravuje na 3 velikosti, náhledovou (150×150 px), střední (300×300 px) a velekou (1024×1024 px) s tím, že zmenší větši stranu na danou velikost a zachová proporce obrázku. Ukládá i originální velikost. Pokud bude fotka menší než některý z uvedených limitů, daná velikost se nevytváří. Takže shrnuto: je uplně jedno, jaké fotky dodáte :)
   Pokud jsou ale focené kvalitním foťákem (rozlišení cca 3000×4000 např) je dobré je zmenšit před nahráváním, aby fotka neměla 4 MB ale mnohem méně a s ohledem na rychlost internetu, netrvalo nahrávání příliš dlouho.

   S pozdravem
   Ondřej Šejvl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>