Školní online pokladna

Vážení rodiče,
prosím o pravidelnou kontrolu stavu konta ve Školní online pokladně (ŠOP). Sledujte kromě hotovosti také orientační cenu plánovaných akcí.
Zde je návod, jak a kde tyto informace získat:

Na webových stránkách školy www.zsflc.cz › 1. nebo 2. stupeň › sloupec vlevo –  školní online pokladna › logo Školní program nebo  https://system.skolniprogram.cz › přihlásit se mailem a heslem, které jste zadávali při registraci.

Dále pokračujete: Pokladna ›

Platba – zde vidíte zůstatek peněz v pokladně u každého vašeho dítěte zvlášť a orientační cenu plánovaných akcí, které budou v nejbližší době strženy.Dále zde najdete číslo účtu, variabilní a specifický symbol pro zasílání plateb.

Akce – zde je přehled akcí plánovaných i již uskutečněných

Výpisy – přehled plateb, které jste do školní pokladny vložili a zároveň přehled zaplacených akcí, kterých se dítě zúčastnilo
Tyto a další informace naleznete na stránkách školy v kapitole Školní online pokladna – sloupec vlevo .
Při převodu peněz počítejte se třemi pracovními dny, než se peníze objeví na účtu vašeho dítěte. Pokud nechcete, aby vaše dítě zmeškalo naplánovanou akci z důvodu nedostatku financí, pošlete po něm minimálně Kč 500,–, které může vložit na účet v kanceláři školy (p. Vacková).
Děkujeme za spolupráci.

Návod na přihlášení do školní online pokladny 

Informace pro rodiče

Návod na zasílání plateb do školní online pokladny

návod registr.rodičů 1.tříd

Pokyny pro zasílání plateb na Školní družinu

Cílem školní online pokladny bylo odstranit nošení peněz v hotovosti. Vzhledem k průběhu plateb v měsíci září jsme stanovili nejnižší částku, kterou lze složit v hotovosti do pokladny školy, na 500,- Kč. Platby menší hodnoty zasílejte výhradně přes účet online pokladny. Připomínám, že pokud nebudou dva dny před platbou peníze v online pokladně, nebude se žák akce účastnit a bude mít náhradní vzdělávání.

Děkujeme za pochopení. Mgr. Jaroslava Kolesová

Registrace k přístupu do školní online pokladny zde:

logo_sp_dlouhe

nebo zde:

https://system.skolniprogram.cz

ID školy pro registrace: 047255897

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>