Soutěže a olympiády

Školní rok 2015/2016 – do 10. místa

Atletika

Pohár rozhlasu (Blatná 17. a 18.5.2016)

starší dívky: 60m Brušáková T., 8,48s (4. místo), štafeta 35,12s (Lukačevičová, Králíčková, Dubová, Brušáková) 5. místo, 800m Lukačevičová 2:48,44 (3.místo), dálka Brušáková 392cm (8.místo), vrh Králíčková 787cm (5. místo) a Votavová 777cm (7.místo), celkové umístění 4.

starší chlapci: 60m Rejka 7,51s (2.místo) a Nováček 7,61 (3. místo), štafeta 31,67s (Nováček, Vaněček, Limpouch, Rejka) (5.místo), skok daleký Rejka 520cmrekord školy (2.místo), celkové umístění 8.

mladší dívky: 600m Jánská 1:59,26 (3.místo), štafeta 36,39s (Jánská, Housková, Malá, Junková) (3.místo), hod Nikodemová 42,52m (1.místo), Junková 34,14m (5.místo), celkové umístění 4.

mladší chlapci: hod Hůda 51,50m (2.místo), Houška 45,60 (7.místo), celkové umístění 5.

 Konverzační soutěž v něměckém jazyce – krajské kolo

2. místo – Samuel Nováček, 9.B

Olympiáda v českém jazyce – okresní kolo
1. místo – Markéta Jánská 9.A
2. místo – Kamila Homolová 9.A
obě žákyně postupují do krajského kola

Olympiáda v českém jazyce – krajské kolo
7. místo – Markéta Jánská 9.A
11. místo – Kamila Homolová 9.A

Matematická olympiáda – okresní kolo 

Markéta Jánská 9. A – 8. – 10. místo

postup do krajského kola

 

Volejbal – okresní kolo

1. místo IV. kategorie chlapci (Malý T., Braun V., Pavlík M., Karger D., Andrle F., Cvetinov V., Rejka Š., Vondrášek V., Vondrášek Ri., Vondrášek Ro., Kalbáč Š.)

3. místo IV. kategorie dívky (Brušáková T., Votavová K., Lukačevičová E., Králíčková A., Dubová T., Nepodalová T., Jánská N.)

Basketbal – okresní kolo

1. místo IV. kategorie dívky (Votavová, K., Brušáková T., Lukačevičová E., Svobodová S., Jánská Ma., Kochová, N., Bittnerová T., Nepodalová T., Požárková A., Votavová V., Kutá D., Lukačevičová A., Jánská Mi.)

2. místo IV. kategorie chlapci (Cvetinov V., Jungvirt M., Karger D., Andrle F., Limpouch D., Houška J., Hůda Š., Chvosta J., Polák J., Kašpar F., Rejka Š.)

krajské kolo basketbalu

1. místo IV. kategorie dívky (Votavová, K., Brušáková T., Lukačevičová E., Svobodová S., Jánská Ma., Kochová, N., Nepodalová T., Požárková A., Votavová V., Kutá D., Lukačevičová A.)

MČR v basketbale – dívky 25. – 26. 4. 2016 Jindřichův Hradec

2. místo (vicemistryně ČR): Brušáková T., Votavová K., Jánská M., Lukačevičová E., Svobodová S., Bittnerová T., Požárková A., Kochová N., Hanusová T.,

Florbal – okresní kolo

 1. místo - III. kategorie chlapci (Andrle, Karger, Hejlek, Býček, Přib, Mrkvička, Kuneš, Bečvář, Braun, Vondrášek, Miklas, Švehla, Němec, Herega)

1. místo - IV. kategorie dívky (Votavová K., Staňková V., Králíčková A., Dubová T., Potužníková K., Strnadová E., Bittnerová T., Nepodalová T., Housková K., Kutá M., Kozáková N., Junková A., Kalbáčová A., Němcová G.)

4. místo – III. kategorie dívky (Junková, Kalbáčová, Jánská, Němcová, Housková, Kozáková, Strbačková, Nepodalová, Chocholatá)

krajské kolo florbalu

4. místo III. kategorie chlapci (Andrle, Karger, Hejlek, Býček, Přib, Mrkvička, Kuneš, Bečvář, Braun, Vondrášek, Herega, Hůda)

5. místo IV. kategorie dívky ((Votavová K., Staňková V., Králíčková A., Dubová T., Potužníková K., Strnadová E., Bittnerová T., Housková K., Kutá M., Kozáková N., Junková A., Kalbáčová A., Němcová G., Vráblíková N.)

Školní rok 2014/2015 – do 10. místa

G R A T U L U J E M E

Atletický čtyřboj družstev (7.5. 2015 Vodňany)

3. místo chlapci (Tonda Švarc, Patrik Škola, Filip Boček, Matěj Bečvář, šimon Rejka)

2. místo dívky (Terka Dubová, Anina Králíčková, Kačka Votavová, Pavla Brejchová, Verča Staňková, Aneta Ratajová)

Basketbal IV. kat. – dívky REPUBLIKOVÉ FINÁLE! Jindřichův Hradec (29. – 30. 4. 2015)

2. místo vicemistryně ČR (Terka Brušáková, Kačka Votavová, Emma Lukačevičová, Sabča Svobodová, Markéta Jánská, Natka Kochová, Terka Němcová, Dáda Kutá, Terka Bittnerová, Míša Kutá, Aneta Šrámková)

Volejbal IV. krajské kolo chlapci 16.4.2015

4. místo (Švarc A., Pešek P., Škola P., Smolej M., Vondrášek V., Andrle F., Karger D., Vondrášek R.)

Volejbal IV. krajské kolo dívky 14.4.2015

5. místo (Votavová K., Lukačevičová E., Brušáková T., Cvetinová S., Nepodalová A., Němcová N., Dubová T., Králíčková A., Nepodalová T.)

Volejbal IV. kategorie – dívky 24.3.2015

1. místo – okresní kolo (Votavová K., Lukačevičová E., Brušáková T., Cvetinová S., Nepodalová A., Němcová N., Dubová T., Králíčková A., Nepodalová T.)

Volejbal IV. kategorie – chlapci 24.3.2015

1. místo – okresní kolo (Švarc A., Pešek P., Škola P., Smolej M., Staněk T., Chvosta R., Vondrášek V., Andrle F., Karger D., Vondrášek R.)

Basketbal IV. kategorie (starší dívky) 25.2.2015

1. místo – okresní kolo (Brušáková T., Votavová K., Lukačevičová E., Kochová N., Svobodová S., Jánská Míša, Bittnerová T., Nepodalová T., Lukačevičová A., Němcová T., Němcová G., Jánská Markéta, Kutá D.)

Basketbal IV. kategorie (starší dívky) 24.3.2015

1. místo – krajské kolo ((Brušáková T., Votavová K., Lukačevičová E., Kochová N., Svobodová S., Jánská Markéta, Kutá D.)

Baketbal III. kategorie (mladší dívky)

1. místo – okresní kolo (Jánská Míša, Němcová Gabina, Votavová Kačka, Nepodalová Terka, Svobodová Sabča, Junková Adéla, Němcová, Terka, Bittnerová Terka, Kutá, Dáda, Votavová Sabča, Požárková Alena, Votavová Verča)

Florbal 2014/2015

Chlapci

1. místo – okresní kolo mladších chlapců (Hůda Š., Mrkvička D., Kuneš J., Bečvář M., Býček K., Hejlek J., Přib A., Kučava V., Karger D., Andrle F., Braun V., Vondráček R., Vaněček P.)

8. místo – krajské kolo mladších chlapců (Hůda Š., Kuneš J., Bečvář M., Býček K., Hejlek J., Přib A., Kučava V., Karger D., Andrle F., Braun V., Vondráček R., Vaněček P.)

5. místo – okresní kolo starších chlapců (Pešek P., Škola P., Říha M., Homza V., Andrle F., Vaněček P., Švarc A., Malý O., Chvosta R.)

Dívky

1. místo – okresní kolo (Kutá M., Bittnerová T., Votavová K., Staňková V., Homolová K., Dubová T., Králíčková A., Strnadová E., Potužníková K., Němcová G.)

1. místo – krajské kolo (Kutá M., Bittnerová T., Votavová K., Staňková V., Homolová K., Dubová T., Králíčková A., Strnadová E., Potužníková K., Němcová G.)

3. místo – kvalifikace o republikové finále (Kutá M., Bittnerová T., Votavová K., Staňková V., Homolová K., Dubová T., Králíčková A., Strnadová E., Potužníková K., Němcová G.)

Konverzační soutěž v anglickém jazyce – 18. 20. 2015

1. místo – Miroslav Říha 9J

3. místo – Patrik Škola 9J

Olympiáda v českém jazyce – 5. 2. 2015

1. místo – Markéta Jánská 8A

Olympiáda v německém jazyce – 2. 2. 2015

3. místo – Eliška Chromá 9J

8. místo – Markéta Jánská 8A /mezi žáky z devátých ročníků/

Dějepisná olympiáda – 20. 1. 2015

1. místo – Martin Smolej 9J

2. místo – Markéta Jánská 8A

5. místo – Emma Lukačevičová 8A

Matematická olympiáda – 5. ročník

1.- 2.  místo – Jan Lelek 5A

7. – 8. místo – Jakub Šimek 5A

Když sněhová vločka zebe – soutěž Infocentra Strakonice

1. místo – třída 8A

2. místo – keramický kroužek

Ročník 2013/2014

Minikopaná – okresní kolo 2013

 10. října 2013 se konal turnaj okresního kola v minikopané ve Strakonicích. Tradičně dobře obsazená soutěž měla i letos silnou konkurenci 15 týmů z okresu. Chlapci z naší školy se předvedli ve velmi dobrém světle a bezpečně vyhráli svou skupinu. Vdalších fázích turnaje porazili Cehnice s nejlepším brankářem turnaje 2:0 a mohli se radovat z postupu mezi 4 nejlepší týmy. O finále si zahráli s favoritem turnaje Poděbradkou, které podlehli a tak kluky čekal boj o 3. místo, které vyhráli a tím obsadili zaslouženě bronzový stupeň vítězů. Klukům připojuji velkou gratulaci.

Fotbalový tým hrál ve složení: golman Tonda Švarc a Dominik Jáchym, obránci Míra Říha a Karel Hanuš a o útok se převážně starali Tomáš Beran, Dan Gondek a Richard Chvosta

 Atletické olympiáda ve Strakonicích 19.-20. června 2013

Seznam úspěšných sportovců ZŠ F.L.Čelakovského. Gratulujeme!

T. Brušáková 6.A Disciplína: Běh 600m Skok daleký
  výkon: 2:00,39 399 cm
  umístění: 3. místo 5. místo
A Ratajová 6.A Disciplína: Běh 150m  
  výkon: 23,57s  
  umístění: 8. místo  
A.Švarc 7.J Disciplína: Hod míček Skok vysoký
  výkon: 60,34 m 149 cm
  umístění: 1. místo 1. místo
P. Pešek 7.J Disciplína: Skok daleký  
  výkon: 407 cm  
  umístění: 5. místo  
S. Nováček 6.B Disciplína: Běh 60m Běh 150m
  výkon: 8,55s 21,99s
  umístění: 5. místo 7. místo
V. Homza 7.J Disciplína: Běh 60m Hod míček
  výkon: 8,56s 50,47m
  umístění: 4. místo 7. místo
L. Procházková 8.J Disciplína: Běh 60m Skok daleký
  výkon: 8,02s 455 cm
  umístění: 2. místo 3. místo
P. Brejchová 7.A Disciplína: Běh 60m Běh 150m
  výkon: 8,3s 20,46s
  umístění: 6. místo 3. místo
D. Houdková 8.J Disciplína: Běh 800m  
  výkon: 2:46,89s  
  umístění: 3. místo  
N. Samcová 8.J Disciplína: Běh 150m  
  výkon: 21,94s  
  umístění: 8. místo  
T. Beran 8.J Disciplína: Sko vysoký  
  výkon: 155 cm  
  umístění: 4. místo  
D. Hrubý 8.A Disciplína: Běh 60m Běh 1500m
  výkon: 7,78s 5:21,23
  umístění: 8. místo 5. místo
M. Bečvář 7.A Disciplína: Běh 150m  
  výkon: 18,89s  
  umístění: 4. místo  

Volejbal 2012/2013

18.4.2013 se naše škola škola zúčastnila volejbalového turnaje ve Strakonicích. Naši sportovci se opět neztratili a dosáhli krásných úspěchů.

Tým děvčat obsadil 2. místo a dokonce tým chlapců zvítězil nad favoritem z Dukelské školy a vybojoval 1. místo v okrese Strakonic. Všem za předvedený výkon gratuluji a doufám, že se volejbalem budete radovat i na dále podobně jako tomu bylo poslední měsíce ve škole.

Volejbalový tým děvčat 2012/2013

Volejbalový tým děvčat 2012/2013

 

volejbalový tým chlapců 2012/2013

volejbalový tým chlapců 2012/2013

Uvádíme výsledky do 10. místa.

Den Země

výsledky jsou na adrese http://ipos.webnode.cz/products/a22-4-2013-den-zeme/

Jihočeský zvonek – výsledky 2013

Konverzace v německém jazyce – krajské kolo 27. 2. 2013

4. místo – Pavla Kutá

Soutěž Veverka Rezka, Podskalí 26. 2. 2013

3. ročníky

4. místo – Slavíček Michal 2A

5. – 7. místo – Lelek Jan 3A

4. ročníky

2. – 3. místo – Přib Adam 4B

9. – 12. místo – Šrámek Tomáš 4B

Olympiáda v německém jazyce – okresní kolo 5. 2. 2013

kategorie IIA

1. místo   – Pavla Kutá 8J

10. místo – Magdaléna Kůlová 9J

kategorie IA

4. místo – Patrik Škola 7J

5. místo – Petr Štěpánek 7J

Matematická olympiáda 5. ročník – okresní kolo 23. 1. 2013

6. místo – Michaela Kutá 5A

7. – 8. místo – Vít Zákostelecký 5B, Daniela Kutá 5A

1. a 2. místo v soutěži Městského informačního centra Ledová krása

1. místo 8J – páv na stromě

2. místo – keramický kroužek p. Johanesové a Rohové

Futsal 2012

Dne 3.12.2012 jsme odehráli s žáky první zápasy v celostátním turnaji ve futsale. Zápasy proběhli v hale ZŠ Povážská a oba zápasy jsme vyhráli a postoupili do krajských vyřazovacích kol.

Soupeřem byla velice silná škola ZŠ a MŠ Dubné, která v loňském roce postoupila také do vyřazovacích kol. První zápas odehráli mladší a po prvním poločase, který prohrávali 1:2 dokázali skóre otočit a zvítězit nakonec 3:2. Po mladších nastoupili do bojů o postup starší žáci, kteří zvítězili 5:4 ve velice vyhroceném zápase.

Touto formou bych chtěl žákům poděkovat za skvělé herní výkony a dále bych chtěl poděkovat ředitelce ZŠ Povážská Strakonice paní Cháberová za ochotu a vstřícnost při zapůjčení haly.

Nezbývá jen žákům popřát mnoho štěstí v další části turnaje a držet palce, abychom se dostali co nejdále.

Zbytek fotek naleznete v galerii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>