Adopce na blízko a MC Beruška

Před Vánocemi se třídy 2.C a 3.B zúčastnily projektu Dárek do krabice od bot. Jednalo se o pomoc pro děti v těžké životní situaci, které žijí blízko nás, ve Strakonicích a okolí. V této akci v březnu pokračujeme v rámci projektu Adopce na blízko. Mohou se přidat i děti z ostatních tříd. Budeme rádi. Co naši adoptovaní potřebují se dozvíte na plakátku ve škole. Jsou to běžné věci, které doma třeba již nepotřebujete, ale někomu ještě mohou pomoci.

A pokud máte doma nepotřebné hračky a nevíte co s nimi, přineste je také. V mateřském centru budou velmi rádi.

Věci mohou děti nosit do 2.C nebo 3.B do 15.3. Děkujeme.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>