Vyberte stránku
Malování na plot

Malování na plot

Dne 9.9.2021 jsme ve školní družině pořádali akci „Malování na plot“ s tématem “ Prázdninový den“. Tato akce se velmi podařila, neboť děti zavzpomínaly na svá prázdninová dobrodružství a zároveň vyzdobily svými výtvarnými díly školní...

Třídní schůzky

Vážení rodiče a zákonní zástupci,dovoluji si Vás tímto pozvat na třídní schůzky naší školy. Třídní schůzky pro 5. ročníky a 2. stupeň školy se uskutečnív úterý 7. 9. 2021 od 15.30 hod. budova JEZERNÍOd 15.00 hod. se uskuteční krátká...
Semifinále Žena roku

Semifinále Žena roku

Semifinále Žena roku!. V pondělí 12. 7. 2021 se rozbíhá hlasování do semifinále soutěže Žena roku, kam byla nominována naše kolegyně, paní učitelka Mgr. Jana Rohová. Na stránce https://zenaroku2021.jenprozeny.cz/hlasovani/ pro ni může veřejnost hlasovat...