Barevný týden v 1.C a 4.A

DSC_0242

 

Tento týden jsme se v 1.C a ve 4.A rozhodli přivolat JARO. Protože venku je pořád pošmourno a zima, připravili jsme si  BAREVNÝ JARNÍ TÝDEN. Úterý bude červené, středa žlutá, čtvrtek zelený a pátek duhový. Povídáme si, čteme, píšeme, malujeme, vymýšlíme, pátráme a hrajeme si s barvami. Zkusíme si, jak na nás barvy působí, zjistíme, proč kterou barvu máme rádi. A kromě toho se do barev oblečeme, abychom rozjasnili celé naše barevné dny. Sledujte fotky, které se tu během týdne objeví.

Vaši školáčci z 1.C a školáci ze 4.A.

foto zde


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>