Barevný týden – vyhodnocení

V úterý po Velikonocích byly odtajněny výsledky Barevného týdne. Celkové vítězství obsadili učitelé. Svůj dort přenechali žactvu, ale vítězství si užívali. Na třetím místě skončila třída 9A / třídní učitelka Pavla Prušáková, na druhém třída 6B / třídní učitel Jan Pňáček a první místo připadlo třídě 8A / třídní učitelka Věra Hrdličková. Obrovské poděkování patří dívkám z 9A, které zcela dobrovolně napekly tři krásné dorty pro vítěze.

Za tuto akci dostává školní parlament palec nahoru!

1 Barevný týden 0316 2 Barevný týden 0316 3 Barevný týden 0316 4 Barevný týden 0316 5Barevný týden 0316 6 Barevný týden 0316 7 Barevný týden 0316

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>