Beseda Dětského zastupitelstva se žáky 5. ročníků na téma bezpečné chování na internetu

Dětské zastupitelstvo ve spolupráci s Policií ČR se celý rok snažilo najít způsoby, jak se bezpečně chovat na internetu, a to zejména na sociálních sítích.

Žáci naší školy (Barbora Bočková, Jakub Hrachovec, Markéta Jánská, Eliška Rysková) připravili besedu na jednu vyučovací hodinu, ve které  formou prezentace, příběhů a filmů s tímto tématem obeznámili své spolužáky z 5. tříd ZŠ F. L. Čelakovského.

V jedné skupině žáků proběhla i přednáška žáků Gymnázia Strakonice (Barbora Cibulková, Petra Dunovská, Adam Palivec, Kristýna Půbalová).  Hostem besedy byla Mgr. Jaromíra Nováková z územního odboru policie Strakonice, skupina tisku a prevence, která bude na skutečných případech ze života ze Strakonicka varovala před touto problematikou.

Z ohlasů žáků a pedagogů se tato přednáška velmi povedla. Děkujeme.

P1120787 P1120788 P1120789 P1120790 P1120791 P1120792


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>