Beseda ve 2.C

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Dnes jsme si vybraly druhou část naší výhry v soutěži, přijela k nám paní spisovatelka Lucie Sunková, autorka knížek a ilustrací pro děti, která zároveň pracuje na novém večerníčkovém seriálu Sůva z nudlí. Popovídaly jsme si o tom, jak vzniká knížka, jak se vyrábí kreslený seriál. Paní spisovatelka se nám svěřila, že začala psát knížky jako malá holčička. My jsme jí na oplátku pověděly, jak jsme vytvářely naší knížku, co nás bavilo, co dalo nejvíc práce. Každý máme v sešitě na čtení hezké přání na památku a paní Sunková si odvezla naše obrázky. Dostaly jsme také pěkné dárky ke čtení a přemýšlení.            Bylo to super!

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>