Biologická olympiáda – školní kolo

 

kategorie C (8. a 9. ročník):
1. místo: Slavíček Michal - 9. A
2. místo: Sokolová Ema – 8. A
3. místo: Hejdová Lenka - 9. A
kategorie D (6. a 7. ročník):
1. místo: Petrová Nela  – 6. B
2. místo: Silovská Barbora – 7. A
3. místo: Kandra Vilém – 7. C
Vítězům školního kola blahopřeji a přeji hodně úspěchů při reprezentaci naší školy v okresním kole biologické olympiády (zde je čeká obhajoba jejich vstupního protokolu, teoretický test, poznávání rostlin a živočichů a laboratorní práce). Ostatním účastníkům školního kola biologické olympiády děkuji za jejich účast.
B. Staňková


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>