BIOLOGICKÁ OLYPIÁDA 2013/14

Podrobná výsledková listina okresního kola  „Biologické olympiády“
kategorie C (8. a 9. ročník) a kategorie D (7. a 6. ročník) s přehledným bodovým ohodnocením vstupního protokolu, teoretického testu, praktického laboratorního úkolu a teoretického poznávání rostlin a živočichů je k dispozici na webových stránkách
DDM Strakonice 
http://www.ddmstrakonice.cz/souteze/talentove-souteze-msmt-cr-pro-zs
umístění:
kategorie D: Kamila Homolová      –   4. místo
                     Emma Lukačevičová –   5. místo 
                     Natálka Kochová        – 10. místo
kategorie C: Petr Pešek                  -  13. místo
Všem žákům patří pochvala za úspěšnou reprezentaci naší školy.
(B. Staňková)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>