Blíží se finále školské ligy v minibasketbalu

Novinkou letošního kalendářního roku byla školská liga žákyň a žáků 2-5. tříd v minibasketbalu. Čtyři strakonické školy se postupně utkaly systémem doma – venku. Naše škola postavila do soutěže dvě družstva, neboť máme velké množství dětí, které se tomuto sportu věnují ( jako registrovaní hráči či hráčky strakonických basketbalových klubů, nebo jen děti navštěvující kroužek basketbalu ve škole, dokonce několik dětí, kterým se tento sport jen líbí a jinak se mu vůbec nevěnují ). Po odehrané základní části je toto pořadí :

1. MACHŘI  Dukelská

2.  BORCI    FLČ

3 . RUDÍ ĎÁBLOVÉ Poděbradova

4. GEPARDI   Povážská

5.  SUPERMANKY   FLČ

Přijďte a povzbuďte naše hráčky a hráče na Finále školské ligy!

 FINÁLE ŠKOLSKÉ LIGY – sobota 14.6. 13 – 18 hod

13,00 zahájení, přivítání

13,10 utkání SUPERMANEK FLČ mezi sebou ( 2 x 8 min  )

13,40 překážková dráha na čas ( z každého týmu 2-3 neregistrovaní hráči  )

14,10 MACHŘI DUKELSKÁ x GEPARDI POVÁŽSKÁ ( 4 x 6 min )

15,00 vyřazovák ( na dvou koších )

15,15 BORCI FLČ x RUDÍ ĎÁBLOVÉ PODĚBRADOVA

16,00 závod ve střelbě ( 4 družstva – na dvou koších )

16,15 utkání o 3. místo

17,00 závody ve slalomu ( z každého týmu 4 registrovaní  )

17,15 finále

18,00 vyhlášení , zakončení

Honza


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>