Česko-německý seminář

Jpeg

S naší partnerskou školou v Německu organizujeme každý rok týdenní česko-německý seminář ve vzdělávacím středisku ve Waldmünchenu. 9. dubna 2018 začala cesta do neznáma pro 26 dětí ze třídy 8.A a 8.B. Následujících 5 dní studenti spolupracovali, mluvili, bavili se a vytvářeli projekty, které úspěšně prezentovali v angličtině, češtině a částečně i v němčině. Jazykové dovednosti jim tak pomohly k dalšímu rozvoji, lepší komunikaci a odstraňování bariér. Práce ve dvojjazyčných skupinkách byla sice někdy svízelná, ale vždy efektivní. Každý se mohl přesvědčit, že učení není  mučení, ale také zábava a cesta k novým kamarádům.

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>