cloud-2436676_640 (1)

Chlapec z reportáže ČT, pořad 168

Chtěla bych vyjádřit obrovské poděkování a úctu všem lidem, kteří pomáhají, nabízejí pomoc…pro mého žáčka. Velice mne překvapila vlna solidarity, stovky telefonátů , emailů. Tímto se zároveň omlouvám, že vše vyřizuji postupně, proto se může stát, že má odpověď konkrétním lidem se zpozdí. Děkuji zároveň za podporu naší školy, pana ředitele i ostatních kolegů a kolegyň. Také své úžasné třídě – dětem i rodičům. Petra ze Srdce pro Strakonice založila sbírku, kam mohou lidé přispívat. Číslo transparentního účtu 3860138601/2010.

Vývoj příběhu jsme dnes natáčeli a bude opět v pořadu v neděli. Nora Fridrichová a její tým jsou báječní!


 1. Dobrý den, vážená paní učitelko, vážená paní kolegyně,

  dnes jsem si s dojetím přečetla článek v týdeníku Strakonicko. Hluboce se před Vámi skláním. Je vidět, že jste profesionál na svém místě a není Vám lhostejný osud žádného Vašeho žáčka. Jsem již na konci své profesní kariéry a jsem moc ráda, že jste ! Rodiče Vašich žáčků mohou být klidní, protože své děti mají v dobrých rukách.
  Ráda bych poslala finanční částku na účet chlapce. Prosím, pošlete mi příslušné údaje.
  Ještě jednou děkuji !
  Přeji Vám příjemné prožití svátků jara !
  S úctou Mgr. Marie Mašátová

 2. Děkuji paní učitelce Rohové za pomoc nezletilému chlapci, který se dostal do těžké životní situace. Taky jsem to neměl jako dítě jednoduché a proto doufám, že to jeho další život poznamená co nejméně, za což vlastně již nyní bojuje paní učitelka Rohová. Dovoluji si přispět malým finančním darem nadaci „Srdce pro Strakonice“, jak již bylo doporučeno. Nicméně uvítal bych i konkrétní pomoc dítěti. Třeba posláním nějaké hry či sportovního prostředku, náčiní apod. dle jeho přání. Paní učitelko Rohová, ještě jednou vřele díky a přeji vám hodně zdraví a štěstí.

  Jiří Němčík
  Hornická 43
  Ostrava
  702 00
  tel. 777141614
  e-mail : dav.kras@seznam.cz

 3. Dobrý den paní učitelko,
  v dnešní době nesleduji TV zprávy ale článek o desetiletém chlapci upoutal v počítači mou pozornost a já ho otevřela. A tak se dozvěděla o velmi smutném příběhu hocha a o Vašem neskutečném nasazení. Chci Vám poděkovat, za Vaši práci, soucit, zájem… prostě za všechno, co pro chlapce děláte v této, pro něj určitě velmi těžké, době. Mám dva šestileté syny, tak si ani nechci představit, čím si musí Váš žák procházet. Držím Vám i jemu palce, aby vše dobře dopadlo a chlapec se dostal do báječné rodiny a mohl zůstat v prostředí, které je mu blízké. Přála bych všem dětem takovou maminkovsou paní učitelku, jako jste Vy.
  S úctou
  Hana W.K.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>