Chlubit se cizím peřím

Pro svůj příspěvek jsem zvolila nadpis podle jednoho rčení. Chtěla bych se na  webových stránkách pochlubit skutky našich dvou žákyň, které byly oceněny za činy mimo školu - proto to cizí peří – nicméně patří k nám a jsou prezentovány jako žačky naší školy. Shodou okolností jsou obě žákyněmi 5. ročníku. Nela Vráblíková byla oceněna za statečný postoj při záchraně lidského života, Pavla Bedřichová získala 2. místo v soutěžní anketě Talent Jihočeského kraje v hudební kategorii. Obě mají můj velký obdiv a poděkování.

Nedá mi, abych nepřipomněla i naše vlastní školní úspěchy. Sklízí je jak jednotlivci, tak skupiny žáků (např. ve sportovních disciplínách). Výsledky lze najít v části Soutěže a olympiády. Vážím si  píle našich žáků, obrovského nasazení a snahy dosáhnout co nejlepších výsledků. Někdy se také nedaří a skončí to i slzičkami, ale o to větší je radost, když to pak jednou zase KLAPNE.

Jaroslava Kolesová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>