Další medaile z basketbalu

10. dubna se mladší žákyně naší školy účastnily krajského kola basketbalu v Borotíně. Již před odjezdem nás zastihla zpráva o hráčské indispozici jedné z hlavních posil týmu. I přes tuto ztrátu jsme tým měly silný. Na turnaj se sjelo 7 nejlepších celků ¨jižních Čech. Hrálo se systémem každý, ale pouze na 10 minut hrubého času. Spolufavoritem našich svěřenkyň byl domácí Borotín. Holkám se nedařilo střelecky téměř všechny zápasy, ale problém to velký nebyl. Kvalita kádru dokázala zabrat v obraně a soupeřkám povolila maximálně 1, 2 koše ze hry. Bohužel zápas s Borotínem nebyl střelecky výjimkou a z jasných šancí koše nepadaly. Zato soupeř mohutně podporován sborem rozhodčích si vytvořil díky množstvím trestných hodů náskok a rychlé vyfaulování naší nejlepší hráčky zásadně ovlivnilo hru. Zbytek týmu už se nedokázal probudit a zápas jsme prohrály. Škoda jen kontroverzních rozhodnutí rozhodčích a naší střelby, protože to mohl být zajímavý vyrovnaný zápas. Přesto děvčata dokráčela k druhému místu a obohatily sbírku našich medailových úspěchů. Tentokráte tedy stříbrem. Děkuji děvčatům za bojovnost a věřím v zlaté zítřky :)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>