Dárek do krabice od bot.

Letos jsme se rozhodly udělat na Vánoce radost dětem, které nemají takové štěstí jako my. Nachystaly jsme několik krabic plných dárků a na Mikuláše jsme je předaly paní Evě Tkadlečkové, která připravuje vánoční překvapení pro děti, které potřebují naší pomoc. Paní Eva si s námi popovídala a tak jsme slyšely smutné příběhy dětí, pro které jsou dárky určeny. Přejeme dětem, aby se jim naše dárky líbily a hřejí nás srdíčka, že jsme mohly darovat radost.

Děti z 2.C a 3.B


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>