Den dětí na Jezerní

I letos jsme připravili pro naše žáky Den dětí, tentokrát s brannou tematikou. Zábavu jsme propojili se vzděláváním, a tak si žáci mohli vyzkoušet topografii a práci s buzolou, morseovku a šifry, hod granátem, zdravovědu, dopravní výchovu spojenou s praktickou jízdou na koloběžce, střelbu ze vzduchovky, tábornické znalosti a opičí dráhu. V úvodu dne nás navštívil bývalý kolega Pavel Varnuška se svými známými z kynologického klubu, aby nám předvedli výcvik psů. Po nich ještě zatancovali členové tanečního studia RM DANCE. A pak už mohli žáci ve skupinkách vyrazit po jednotlivých stanovištích. Počasí nám přálo a myslím, že žáci i učitelé strávili společné pěkné dopoledne. Proběhla jsem všemi stanovišti a musím pochválit své kolegy, jak zajímavě a kvalitně připravili tento den.

Fotky budou vloženy do fotogalerie.

Jaroslava Kolesová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>