OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Den otevřených dveří 1. stupeň

Ve středu 29. 1. jsme na prvním stupni připravili Den otevřených dveří. Budoucí předškoláci a jejich rodiče si mohli prohlédnout školu. Viděli jednotlivé třídy, počítačovou a jazykovou učebnu, seznámili se s interaktivní tabulí. V tělocvičně byl připraven bohatý program – viděli ukázky tanečního kroužku, basketbalu, vybíjené a hry s KIN-BALLEM. Dále si mohli sami vyzkoušet hraní na drumbeny a v keramické dílně vyrobit něco pěkného z hlíny.       foto zde


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>