Den otevřených dveří

Ve středu 21. 3. jsme otevřeli v budově Chelčického dveře pro zájemce o prohlídku naší školy. Rodiče měli možnost kromě jiného seznámit se s matematikou profesora Hejného. Názory na tuto metodu se různí, proto také součástí žádosti o přijetí do 1. ročníku bude otázka pro rodiče, zda mají zájem, aby jejich dítě bylo v matematice vzděláváno touto metodou, nebo zda upřednostňují výuku klasickým způsobem.
V případě zájmu o informace k metodě prof. Hejného kontaktujte kolegyně z 1. stupně, které prošly vzděláváním v této metodě.

Kroužek juda

Kroužek juda

Beseda nad matematikou prof. Hejného

Beseda nad matematikou prof. Hejného

Beseda nad matematikou prof. Hejného

Nově vybudované školní dílny

Nově vybudované školní dílny

Ukázky výrobků z keramické dílny

Výrobky z keramické dílny

Nové šatní skříňky

Nové šatní skříňky

Návštěva kmenové učebny

Návštěva v kmenové třídě

Učebna angličtiny

Učebna angličtiny

Aktivity v tělocvičně

Aktivity v tělocvičně

Kudy tudy do Bavorova?

Kudy tudy do Bavorova?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>