Den otevřených dveří v úterý 28.3.2017 – 15,30 až 17,30

Vážení rodiče, milé děti!

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří v budově 1. stupně v úterý 28.3. od 15,30 do 17,30 hodin. Můžete se těšit na prohlídku školy, tříd, tělocvičny, počítačových učeben, keramické dílny a učebny AJ. Za provozu se můžete podívat i do ŠD a šaten. V jednotlivých učebnách Vám budou k dispozici pedagogové, kteří Vám ochotně předvedou pomůcky, učebnice a práci pro děti 1. stupně naší školy. Podrobnosti o aktivitách na plakátku u vstupu.

Těšíme se na Vás!


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>