Den válečných veteránů ve Strakonicích

Tradičně 11.11. v 11 hodin a 11 minut začal u památníku Na Dubovci vzpomínkový akt ke Dni válečných veteránů. Tuto pietu připravuje již několik let 25. protiletadlový raketový pluk, který ve Strakonicích sídlí. A tradičně se tohoto aktu účastní i naši žáci z 2. stupně. Samotnému aktu předchází společné setkání v tělocvičně, kde si poslechneme krátký program, který připravují žáci z 9. ročníků. Po společném zpěvu písně Na polích flanderských putujeme společně na Dubovec. I přes silný déšť a nedobré ozvučení jsme prožili zážitek, na který budeme určitě vzpomínat i v budoucnosti.

Fotky se objeví ve fotogalerii.

nik_9826


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>