Dětský den na letišti ve Strakonicích

Ve středu 18.6. jsme si užily krásný den na letišti ve Strakonicích. Organizátoři si pro nás připravili prohlídku letadel, ukázky přeletů a seskoků padákem, na stanovištích jsme si mohly prohlédnout  hasičská, vojenská, záchranářská a policejní auta. Vojáci nám ukázali výzbroj, zkusily jsme si složit padák. Také jsme viděly policejní akce, zadržení zločinců, policejní zásah. Seznámily jsme se se dvěma policejními psi, kteří nám ukázali, jak se hledají drogy a chytají pachatelé. Jeden z nich byl i akrobat, uměl proskočit okénkem auta i vyskočit na střechu. Zaskákaly jsme si na trampolíně, zajezdily na klouzačce… Na letišti se nám velmi líbilo, sluníčko svítilo, vůbec se nám nechtělo domů!!

Děkujeme. Děti z 2.B, 2.C, 3.A


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>