Divošky vyhrály školskou ligu v basketbalu.

Divošky – mladé basketbalistky od 2.-4.třídy obhájily loňské prvenství ve školské lize minibasketbalu. V sobotu 4.6. nejdříve v semifinále hladce porazily ZŠ Poděbradova, ve finále pak v pěkném zápase vyhrály nad ZŠ Dukelská. Získaly tak nejen pohár za 1.místo v dlouhodobé soutěži, ale i putovní pohár Starosty Strakonic. Úspěšné byly divošky i v individuálních soutěžích. V tabulce střelců dlouhodobé soutěže skončila Klára Petelová druhá a Lucka Krčalová třetí .V sobotním velkém finále vyhrála FLČ střeleckou soutěž týmů, v driblinkovém slalomu byla Tereza Kojanová třetí a Klárka Petelová druhá, ve vyřazovací střelecké soutěži byla druhá Lucka Veselková.

Všem děvčatům, která reprezentovala naši školu v letošním basketbalové školské lize, gratuluji a děkuji za vzornou reprezentaci školy. Jste skvělé !4.6.2


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>