EDISON logo

EDISON – první kontakty

Ve čtvrtek 26. ledna jsme se vypravily s p. učitelkou Hillovou do Českých Budějovic. Cílem naší cesty bylo první setkání se stážisty projektu EDISON, kteří naši školu navštíví v termínu 12. – 19. února 2017. Setkání bylo velmi příjemné, mladí lidé z různých koutů světa se těší na setkání s naší školou . Stejně tak i my jsme natěšeni z jejich budoucí přítomnosti u nás. První fotečky pořízené v Budějovicích dokazují, že týden společně prožitý ve Strakonicích  bude určitě moc fajn. Držím nám všem pěsti.

J. Kolesová

20170126_111441 20170126_111425


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>