Evropský den jazyků

Evropský den jazyků se slaví 26. září po celé Evropě od roku 2001, který byl vyhlášen Evropským rokem jazyků. Na Evropský den jazyků jsme se připravovali zhruba 14 dnů. Každá třída si měla vybrat jeden evropský stát, zdůvodnit svůj výběr, který formou posteru prezentovala u vchodu do třídy. V tento den přišli žáci oblečení v barvách vlajky vybraného státu. V jedné třídě bylo možné ochutnat pravý albánský zákusek. Všem se to moc povedlo.

NIK_8520 NIK_8517 NIK_8516 NIK_8513 NIK_8510 NIK_8521 Den jazyků 2014 Den jazyků 2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>