IMG_20201218_100345

Ferda ve ŠD

Ferda mravenec

Asi každý zná milého a pracovitého Ferdu, mravence, který žádnou pomoc kamarádům neodmítne. Ale tentokrát potřeboval i Ferda pomoci sám. Měl těžký prosincový úkol: Napsat vánoční přání pro své blízké. Děti se rády přidaly a napsaly svým babičkám a dědečkům také vánoční přání, které si samy vyrobily.
Děti velice chválím za to, jak se popraly s tímto zadáním a věřím, že tento úkol nebyl jediným důvodem proč napsat milé přáníčko, které potěší.    Pichlíková EliškaIMG_20201218_144334

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>