FLČ bude hrát Jr.NBA

30.5. proběhlo kvalifikační kolo basketbalové soutěže 3.- 4.tříd.Žáci naší školy porazili ZŠ Fantova Kaplice a ZŠ Kubatova České Budějovice a zajistili si tak účast v hlavní fázi soutěže.

O postup se zasloužili : Denisa Bittnerová, Veronika Chalupová, Eliška Trojanová, Adam Zmrhal ( všichni 4.A ), Nicol Langhammerová ( 4.B ), Kateřina Hrubá, Marie Holkupová ( obě 4.C ), Natálie Topinková, Lucie Veselková a Julie Baloušková ( všechny 3.A ), Eliška Košáková, Nikola Kovarovičová, Kristýna Vodvářková, David Litoš a Mikuláš Důchodní ( všichni ze 3.B ).

NA STRÁNKY

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>