Florbal 2013/2014 dívky

 

Družstvo dívek florbalu

Jak je již tradičním zvykem, naše škola se neztratila ani v letošní sezóně ve florbalové konkurenci. Velkou radost nám udělalo družstvo mladších dívek, které zastínilo i chlapecká družstva svým úspěchem. Dívky suveréně ovládly okresní kolo florbalu a postoupily na krajský turnaj konaný v Sezimově Ústí. Letošní kvalita kádrů se promítla i do velké vyrovnanosti startovního pole. Děvčata i když byla ročníkově nejmladšími účastníky turnaje se rozhodně nezalekla konkurence a ve vyrovnaných florbalových bitvách  nakonec vyválčila krásné 3. místo. Příští rok nám tým zůstává o stejné síle, tak uvidíme kam až může dojít postupovým systémem. Rádi bychom jistě na závěrečný turnaj mistrovství republiky a navázali tak na veliký loňský úspěch chlapců a to 4. místo v ČR.

Pro děvčata byl na naší škole nově otevřen i kroužek florbalu, pro rozvynutí talentu, pohybových dovedností a znalostí této fascinující hry zvané florbal.

Tréninky jsou každý čtvrtek od 14:30 do 16:00, těším se na viděnou :)

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>