Florbal starších dívek

stažený soubor

stažený souborHolky z 8. a 9. tříd se účastnily florbalového turnaje na ZŠ Povážské. Zkušený tým, který má za sebou již 2 x prvenství za kategorie mladších a 3. smolné místo z loňského roku, se opět sešel, aby bojoval o mety nejvyšší. Celkem bylo registrováno 8 týmů. Po rozehrávání v základní skupině, kdy nás trápilo neproměňování šancí, se tým dostal do herní pohody a žádný zápas neprohrál. Semifinálový zápas proti domácímu týmu jsme vyhráli již rozdílem třídy 4:0 a finále proti Dukelské 3:1. Holky bojovností, výbornou obranou, která povolila maximálně 2 střely za zápas soupeři, bezpečně zvítězila a čeká je lednový krajský turnaj v Sezimově Ústí. Budeme držet palce!

Sestava týmu: Nela Vráblíková, Nikola Kozáková, Karolína Housková, Klára Nikodemová, Johanka Vlčková (vše 9.B), Romana Chocholatá, Nikola Malá (obě 9.A), Anežka Kadlecová a Gabriela Kačmarová (obě 8.B)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>