Florbalové turnaje

Letošní florbalový rok se nesl na křídlech generační výměny týmů. Mladší žáci a žákyně se seznamovali s taktikou a technikou. I proto se žádné velké výsledky neočekávaly.

První turnaj absolvovali mladší žáci 6.-7. tříd. jelikož je u nich hráčská základna velice malá museli přijít na pomoc i úspěšní žáci 5. tříd a významně pomohli týmu vybojoval při velké konkurenci 14-ti týmů krásné 4. místo. A to sahali dlouho po senzaci, kdy v boji o finále vedli ještě 3 minuty před koncem 2:0. Nakonec se nepovedlo obhájit loňské 2. místo, přesto jim patří velká gratulace za výkon a do dalších let mají perspektivu se stále zlepšovat.

Sestava týmu: Martin Mrkvička, Josef Vondra, Viktor Fialkovič (7. třídy), Daniel Tomáš, Timothy Přibyl, Oliver Očenášek, Filip Bouček, Jonáš Strnad, Tomáš Votava, Jakub Štěrbík, Samuel Koch (6. třídy), Viktor Janda, Michal Živnůstka, Kamil Dejmek, Adam Písek (5. třídy)

Mladší dívky (6. -7. třídy)

Turnaje dívek se účastnilo 9 týmů, kde každý mohl prohrát nebo vyhrát téměř s každým. Hrálo se na 3 skupiny a tak to byl los do loterie. Naše skupina byla vyrovnaná a velice silná zároveň. První zápas měl rychlý spád a šancí na obou stranách bylo dost. Jen ten gól vstřelit bylo nad naše síly. Děvčata odcházela poražena a čekal nás zápas o „všechno“. Zápas měl jasného favorita nás. Hrálo se převážně na polovině soupeřek, ale opět gól padl asi z 15 šancí jen 1. Soupeř měl obrovské štěstí a ze 2 střel na naší bránu dal 2. A tím jsme byli systémem turnaje odsouzeni bojovat o 7. místo, které již dívky bez problému obsadili po výhrách nad Povážskou a Poděbradkou. Zlepšit střelbu a její efektivnost a příští rok můžeme být na stupínku nejvyšším.

Sestava týmu: Kateřina Sommerová, Nela Švecová, Kristýna Boučková, Markéta Pilíková, Kateřina Miklasová (5. třídy), Jolana Policarová, Eva Andrlíková, Klára Petelová (7. třídy), Nela Šulcová, Denisa Bittnerová, Linda Herbrychová (6. třídy)


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>