Fórum zdravého města mládeže

Zdravé město Strakonice, Středisko ekologické výchovy SEVER a Národní siť Zdravých měst ČR, ve spolupráci s DDM Strakonice pořádají v pátek 28. února od 8. 30 – 12.00 hod
v prostorách DDM Strakonice (Na Ohradě) „Fórum mládeže“ aneb „Desatero problémů“ města Strakonice očima žáků a studentů základních a středních škol. Naši školu budou na tomto fóru prezentovat vybraní žáci letošních devátých ročníků: Matyáš Kubíček, Jan Bartošek, Šimon Chvosta, Sára Veselková, Kristina Chvalová, Bohďa Scheinostová, Pavla Kutá a Adéla Friedelová. Popřejme jim, aby jejich náměty a kritické názory pohledem – náctiletých přispěly k pozitivnímu rozvoji našeho města. B. Staňková


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>