Golfový kroužek – SNAG International Tournament

V rámci pravidelného SNAGového golfového kroužku proběhlo mezinárodní testování.

Předávám poštu od manažera GOLF RESORTU Písek Ing. Michala Kratochvíla a výsledkovou listinu.

Dovolte mi Vás informovat o výsledku SNAG International Tournament, který se v pondělí 10. 11. 2014 odehrál v rámci pravidelného SNAGového kroužku na půdě Vaší školy a kterého se účastnili také tři Vaši žáci.

Během virtuálního turnaje proti sobě nastoupilo v reálném čase celkem 67 tříčlenných týmů složených z žáků základních škol nebo reprezentantů golfových klubů z Velké Británie a Irska, Jihoafrické republiky, Ruska a České republiky.

Českou republiku reprezentovalo celkem pět týmů: čtyři tříčlenná družstva, sestavená z žáků, kteří navštěvují SNAGový kroužek organizovaný společností CZ Golf – ZŠ Vojnovičova Ústí nad Labem, ZŠ TGM Milovice, ZŠ Třešť a Vaše škola. Páté družstvo bylo vysláno GC Kravaře.

A jak že si reprezentanti Vaší školy vedli v mezinárodní konkurenci?

Družstvo ve složení Honza Kunšta, Štěpán Staněk a Vilém Braun zahrálo celkem 115 ran, což znamenalo dvanáctou  pozici v absolutním mezinárodním pořadí s odstupem 48 ran na vítězný tým Atlantic One Putts z Jihoafrické republiky a čtvrté místo mezi českými školami.

Ještě jednou bych Vám rád poděkoval za to, že se Vaše škola zapojila do této iniciativy a že se nám společně daří vychovávat nové generace golfových hráčů. Nejen výsledek turnaje, ale hlavně nasazení a zápal Vašich žáků je toho důkazem.

S pozdravem

Ing. Michal Kratochvil, manažer Golf Resort Písek

Mezinárodní testování golf – výsledky

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>