Gratulujeme našim florbalistům!

Dne 22.1. se chlapci z 1. stupně zúčastnili krajského kola ve florbalu. Utkali se s ostatními vítězi okresních kol. Bez ztráty jediného bodu postoupili až do finále. Zde narazili na favorizovanou Kaplici, která už byla nad jejich síly a tak po těžkém boji prohráli.

Všichni gratulujeme ke krásnému druhému místu!

Školu reprezentovali: David Mrkvička, Šimon Hůda, Jan Kuneš, Marek Bečvář, Jonáš Hejlek, Adam Přib, Kryštof Býček, Richard Vondrášek, Richard Braun, Robin Vondráček a Martin Mrkvička.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>