Halloween ve 2.C

Letos jsme chtěli zkusit něco nového, proto jsme si  domluvili výtvarnou dílničku a hry ve volnočasovém klubu TOLEDO.

Čekala nás krásně vyzdobená herna se strašidlem z dýně. Vyrobili jsme si podle vlastního výběru různé strašidelné ozdoby, nechali jsme si namalovat obličeje. Užili jsme si spoustu zábavy ve skákacím hradě, na trampolíně a klouzačce.

Po návratu do školy jsme se pobavili se strašidelnými matematickými úkoly.

Den nám krásně utekl, v klubu se nám moc líbilo a určitě jsme tam nebyli naposled.

Žáci 2.C a Jana Rohová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>