Házená krajské kolo

Ve středu 21.3. 2018 naše škola zavítala do Písku na krajské kolo házené. Turnaje se účastnily 4 družstva. Dvě nejlepší z Písku a dvě ze Strakonic. Holky podaly výborné bojovné výkony ve všech utkání. Porazily Gymnázium Strakonice 22:8 a ZŠ E. Beneše 15:8. Ve finále se děvčata střetla se ZŠ Tyla z Písku. Zápas byl vyrovnaný do té doby než jsme zbytečnými chybami dopustily dvojnásobné vyloučení a během něho soupeř nejen, že srovnal, ale i přidal 4 góly na vrch. Poté jsme se už do tempa nedostaly i díky limitujícím zraněním klíčových hráček a prohrály 12:6. Přesto musím pochválit všechny zúčastněné a příští rok již můžeme pomýšlet i na vítězství v turnaji.

Složení týmu: Housková Karolína, Nikodemová Klára, Kozáková Nikola, Hanusová Tereza, Kadlecová Anežka, Hanzelínová Barbora, Malá Nikola, Chocholatá Romana, Kordíková Eva, Andrlíková Eva, Šulcová Nelastahování


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>