Info Kašperky – časy slalomu

21. 2. 2013 se zúčastnili žáci 2., 3. a 5. ročníků jednodenního lyžařského výcviku do Kašperských Hor. Přihlásily se děti, které pravidelně lyžují a mají zkušenosti s vlekem. Celodenní lyžování bylo zpestřeno závodním slalomem. Časy závodníků se měly zaznamenat pomocí čipové karty do počítače a měly být zaslány e-mailovou poštou do školy. Bohužel nám nebyla technika nakloněna. V době konání slalomu došlo k výpadku přenosu dat. Správce areálu se za toto pochybení všem závodníkům moc omlouvá! Alespoň radost z lyžování je vidět na přiložených fotografií. Velká chvála za samostatnost a dobrou fyzickou zdatnost všem účastníkům! :-)         foto zde


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>