Jsem čtenář – projekt 1. tříd a knihovny.

V měsíci dubnu jsme s dětmi z 1.A, B ,C navštívily knihovnu na hradě. Popovídaly jsme si o knížkách, zahrály  jsme si čtenářské hry a přečetly si veselý příběh. Paní knihovnice nám vysvětlila, jak to v knihovně chodí a mohly jsme si prohlédnout spoustu zajímavých knížek. Na oplátku přijde návštěva z knihovny k nám do 1.tříd, aby si poslechla, jací jsme čtenáři. A protože čteme rádi , věříme, že nám čtení půjde dobře. V červnu budeme v knihovně slavnostně pasováni na čtenáře. A abychom mohly číst nové knížky, dostaneme průkazku na rok do knihovny zdarma.

Děti z 1.A, B, C a paní učitelky Miloslava Matejová, Nina Černá, Jana Rohová


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>