savings-box-161876_640

Kalibro test – finanční gramotnost ve 4. C

Děti ze 4. C si vyzkoušely Kalibro test finanční gramotnosti. Zúčastnili se Luky S., Vojta, Honzík a Naty.. Všichni měli výborné výsledky. Rekordmanem se stal Vojta s 86,8 body ze 100. Děkuji dětem za účast a za dosažené výsledky chválím. Test je těžký i pro dospělého, kdo by si chtěl vyzkoušet, test najdete na odkazu:
https://www.kalibro.cz/testy/testy-kalibro/ceska-sporitelna-abeceda-penez/ceska-sporielna-ekonomicke-dovednosti-pro-4-rocnik


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>