Kdo sportuje, nezlobí

V úterý 15.9.2015 se konal již čtvrtý ročník sportovně- zábavné akce „Kdo sportuje, nezlobí“. Téměř 450 dětí ze Strakonických škol prožilo dopoledne v házenkářské hale, kde si mohly vyzkoušet svoje sportovní dovednosti a znalosti na celkem čtrnácti stanovištích. Akci pořádal oddíl házené ve spolupráci s Policií ČR, městskou policií a hasiči. Děti zhlédly ukázku techniky profesionálních hasičů, policistů, policejní psovodi předvedli se svými služebnými psy ukázku zadržení pachatele nebo vyhledávání omamných a psychotropních látek.

Naše škola zde měla veliké zastoupení, na akci přišli žáci devíti tříd z prvního stupně. Jednotlivé třídy plnily sportovní úkoly, které organizátoři vyhodnotí a nejlepší třídní kolektivy odmění.

Děti si z haly za svoji snahu odnesly drobné dárečky a do každé třídy házenkářský kalendář s podpisy prvoligových hráčů.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>