konverzační soutěž v německém jazyce

Ve středu 4.2. 2017 proběhlo školní kolo konverzační soutěže v německém jazyce. Soutěž se týká pouze 8. a 9. ročníků, ze kterých jsme rádi uvítali 7 odvážlivců. Ti si vyzkoušeli hovořit na jedno vybrané téma, popisovali obrázek a v náhodně vybraných dvojicích zaimprovizovali v krátkém rozhovoru.

Všem zúčastněným děkujeme za přípravu i odvahu vyzkoušet si něco jiného než klasickou výuku v lavicích. Kristýna Kočová z 9.A a Vanesa Lencová z 9.B nás budou reprezentovat na okresním kole 6.2. 2017. Gratulujeme a budeme držet palce.

 

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>