Koronavirus – zavření školy do odvolání, potvrzení nároku na ošetřovné

Informace pro rodiče                                                  10. 3. 2020

Mimořádné_opatření_-_uzavření_základních,_středních_a_vysokých_škol_od_11._3._2020

S ohledem na mimořádné opatření nebude v provozu ani družina, ani školní jídelna. Obědy budou odhlášeny automaticky všem žákům.

Informace k aktuální situaci budou zveřejňovány na těchto webových stránkách školy

www. zsflc.cz

Rodiče dětí do 10 let mohou kvůli uzavření školy využít ošetřovné při péči o dítě z důvodu uzavření školy. Potvrzení rodičům v tomto případě vydá pouze škola, nikoli lékař. V případě potřeby bude potvrzení vydáváno v kanceláři  školy  Jezerní 1280 ve středu 11. 3.,  ve čtvrtek 12. 3.  a v  pondělí 16. 3. vždy od 8 – 12 hodin. V případě, že tento termín nevyhovuje, pak je nutné telefonicky kontaktovat Ing. Ivanu Vackovou na čísle 725 120 168 a domluvit individuální termín. Více informací o nároku na ošetřovné: Stanovisko ČSSZ k situaci.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>