KRAJSKÉ KOLO DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY

Dne 19.března 2015 v DDM České Budějovice proběhlo KRAJSKÉ KOLO DĚJEPISNÉ OLYMPIÁDY na téma „Pot, slzy a naděje aneb Život je boj“ pro 8. a 9. třídy ZŠ a odpovídající ročníky gymnázií, kterého se zúčastnili tři žáci naší školy. V nelehké konkurenci výborně obstáli a skvěle reprezentovali nejenom sebe, ale i svoji školu.
Vynikající 3.místo získal Martin Smolej z 9.J, Markéta Jánská z 8.A obsadila velmi pěkné sedmé místo a Emma Lukačevičová z 8.A byla též úspěšnou řešitelkou. Všem třem zúčastněným gratulujeme a přejeme, aby i v dalších ročnících olympiády byli opět úspěšní a svou pílí a svědomitostí prohlubovali své poznatky z historie.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>