Krajské kolo florbalu chlapců

Krajské kolo florbalu Týn Nad Vltavou 9.1.2018

Letos se kluci probojovali po velkém dramatu do krajského kola v soutěži florbalu. Tým se vydal na cestu do Týna nad Vltavou, odkud jsme si při každé návštěvě přivezli medaile. Cíl tedy nemohl být nižší než stát na „bedně“. Konkurence a výkonost narůstá obrovským tempem rok od roku a turnaj to jen dokázal. Náš tým byl silný, ale velký potenciál měly i týmy soupeřů. Nemohli jsme ani mluvit o tom, že jsme favorité. V Týně se sešlo 8 nejlepších z kraje. Zápasy byly vyrovnané a mnohdy se rozhodovalo až v samotném závěru zápasu, kde rozhodovaly pouze drobné chybičky, kterým se prostě a zkrátka žádný tým nevyhne. Základní skupinu si kluci pohlídali příkladně a postupovali jsme z prvního místa. Už jsme věděli, že jsme v první čtyřce. V semifinále nás čekal těžký soupeř a to Milevsko, kde proti nám stanul kompletní ligový tým s mnoha hráči z výběru JČ. Zápas jsme hráli důsledně a musím ocenit celý tým, který předvedl téměř bezchybný výkon a náš brankář předváděl výtečné zákroky a my odehráli vyrovnanou partii. Ovšem chybička přeci jen přišla a to skoro minutu před koncem a nakonec smolné loučení s finále po prohře 1:0. V boji o třetí místo rozhodovaly až nájezdy. V nich nás opět držel náš brankář a střelci nakonec nabízené šance využili a zvítězili 2:1 po s.n.

Třetí místo je v této konkurenci velký úspěch a opět se nám potvrdila naše známá pravda a to, že v Týně se nám prostě daří!

Sestava: Hejlek J., Přib A., Bečvář M., Mrkvička D., Kuneš J., Hůda Š., Uhlík J., Braun V., Wolf P., Herega J., Pomej L.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>