Krajské kolo házené

hazena001

Starší dívky naší školy po úspěšném okresním kole v házené, získaly možnost startovat v krajském kole. Přes problémy se sestavením soupisky, jsme vyrazili směr Sezimovo Ústí. Chci pochválit všechna děvčata, která reprezentovala školu. I bez možnosti střídání holky bojovaly a rozhodně se nešetřily. Po náročných zápasech můžou být spokojeny, protože vezou 3. místo v turnaji. Škoda jen zraněných hráček. Ač do utkání nezasáhly,  pomáhaly z lavičky a radou se snažily hru ještě vylepšit.

Sestava: S. Hrdinová, B. Hanzelínová, A. Kadlecová, N. Kozáková, K. Nikodemová, N. Malá, E. Kordíková a asistenti trenéra K. Housková, R. Chocholatá

hazena001


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>