Krajské kolo ve vybíjené

 

Dne 15. 5. 2018 se děvčata 3. – 5. tříd zúčastnila krajského kola ve vybíjené, které se konalo v J. Hradci. Děvčata potvrdila své kvality a s přehledem vyhrála skupinu. V semifinále porazila tým z Kaplice a postoupila do finále s J. Hradcem. Po vyrovnaném prvním poločase děvčata ukázala svoji sílu a druhý poločas jasně vyhrála a postoupila na republikové finále v  Pecce u Nové Paky, kde budou reprezentovat naši školu. Všechna děvčata si zaslouží velkou pochvalu.
Veronika Chalupová, Nela Šulcová, Denisa Bittnerová, Lucie Hradská, Simona Grecová, Jolana Chodlová, Linda Herbrychová, Tereza Konzalová, Naďa Macků, Karolína Černá, Kristýna Boučková, Nikola Řeháková


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>