Kroužek dopravní výchovy

Podle statistik dopravních nehod lze usuzovat, že je nutné co nejdříve seznamovat děti s dopravní výchovou.

Již třetím rokem mohou děti ze školní družiny ZŠ F.L. Čelakovského navštěvovat dopravní kroužek. Pro velký zájem pracují letos kroužky dva, jeden pro žáčky prvních tříd (vede vychovatelka Z.Kapounová) a pro žáky 2. – 4. tříd ( vede Mgr. Jaromíra Nováková z Policie ČR). Oba se schází každé sudé úterý.

Nenásilnou formou jsou dětem vštěpována základní pravidla silničního provozu důležitá pro chodce a cyklisty a znalosti první pomoci při úrazu či nehodě. Je využívána spolupráce s BESIPem a Policií ČR. Teoretické znalosti budou přeneseny do praxe na jaře na dopravním hřišti.

 

DSCN1404DSCN1403DSCN1391DSCF3406DSCF3393DSCF3390CIMG0579


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>