LEDOVÁ KRÁSA V PODÁNÍ 8.J

Žáci 8.J pracovali celý počátek listopadu na výtvoru pro soutěž LEDOVÁ KRÁSA, kterou vyhlásilo město Strakonice. Pod jejich rukama se změnila obyčejná suchá větev                v  zasněžený strom s rozkvetlými složitými papírovými květy, ledovými rampouchy a vločkami. Na větev pak umístili nadherného vatového páva, který všemu dominoval.         2. prosince 2012 na strakonickém náměstí při vyhlášení soutěže obdrželi  zaslouženě   od pana starosty 1. místo. GRATULUJEME A JSME NA NĚ PYŠNÍ.                          

 


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>