LVVZ 2017 na námi

19. – 24. února se naši sedmáci zúčastnili kurzu sjezdového lyžování. Pro nás již tradičním místě a to na Lipně nad Vltavou, v lyžařském areálu Kramolín. Žáky za všechny instruktory bych rád pochválil. Převážně za jejich dovednosti a práci na svahu. Tímto se zařadili mezi nejšikovnější kurzy vůbec. Počasí i přes ne příliš optimistické předpovědi nakonec vyšlo a zažili jsme, co dovede počasí na horách. Jednou sluníčko a vzápětí déšť, kterého zas ale tolik nebylo.Třetí odpočinkovější den jsme navštívili aqua park na Lipně, kde se většina lyžařů zrekreovala. Poslední den si někteří vyzkoušeli i bobovou dráhu. Sportu zdar a lyžování zvláště.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>