LVVZ 2018 Kramolín

OLYMPUS DIGITAL CAMERAÚspěšný lyžařský kurz na Kramolín 2018

Utíká to jako voda a už i dlouho připravovaný zimní výcvikový lyžařský kurz je za námi. Jako každý rok se splnily cíle. Všech 42 žáků se naučilo lyžovat a k tomu bez zranění. I s chováním, pominu-li první večer, nakonec příjemně překvapili. Po důrazné domluvě se řád a respekt vrátil na denní pořádek. Naučili jsme se základy sjíždění a někteří i carvingu. Dovednosti jsme pak zúročili při závodech ve slalomu a sprintu ve sjezdu, téměř po rovince, kde se bojovalo o každou drahocennou  vteřinu. A ani naše čtvrté družstvo se rozhodně neztratilo. Za všechny instruktory musím jen chválit!  Doufám, že nastavený trend z posledních let  nám ještě dlouhé roky vydrží.


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>